12.07.2011
От вътрешната страна на асцендента
Не съм астролог, но често чета книги за астрология. Някои от най-важните отговори за „моя живот като Камелия“ съм намерила именно в тях. Тъй като не веднъж съм била поразена от точността на нещата, които се описват там, се отнасям с доверие тази психология за архетипите, представени чрез планетите и знаците в зодиака. Затова сега […]
